به گزارش رصد روز ، سخنان مادر آرشا اقدسی در مراسم خاکسپاری پسرش بسیار ناراحت کننده بود. ارشا اقدسی در حین کار با یک پروژه سینمایی در بیروت در روز چهارشنبه 27 اوت 1400 هنگام فیلمبرداری از صحنه چرخاندن خودرو به چپ دچار سانحه شد و متعاقباً در بیروت در بیمارستان بستری شد. وی روز چهارشنبه 13 مرداد درگذشت و امروز جمعه 22 مرداد در کنار پیمان آبادی ، بدلکار معروف ایرانی و معلمش در بهشت ​​زهرا تهران به خاک سپرده شد.

سخنان مادر آرشا اقدسی در مراسم خاکسپاری پسرش

وی گفت: آرشا کشور خود ، ایران و هموطنان خود را دوست داشت و هرگز به مهاجرت فکر نمی کرد. وی در آخرین حرکت خود در لبنان رکورد بی سابقه ای را ثبت کرد و با وقف زندگی محبوب خود به این رکورد دست یافت. او با شادی و هیجان زندگی می کرد و با شادی و هیجان خداحافظی می کرد و اکنون با استاد خود است. پسر بزرگوار سینما اکنون زمان و فرصت بی نهایت دارد که در برابر استاد زانو بزند و بخواهد سر پرشور او را آرام کند. خوب بخواب نگین سینمای ایران مادر عزیز. من همیشه به وجودم افتخار خواهم کرد. دیدار دور نیست ، پسرم.

مادر این بدلکار ادامه داد: سرنوشت پسر شجاع مرا در مسیر عهد و پیمان ابدی قرار داد و مسیر زندگی او به این شکل بود. رهبر من ، که اکنون توسط یک ملت قهرمان شجاع نامیده می شود ، جان خود را فدای آرمان والای خود کرد. در کمال تعجب ، جهان از این بدلکار جسور ایرانی تمجید کرد و ابراز پشیمانی و اندوه جهانی از دست دادن او ، مادر را که همیشه نگران و مضطرب بود غرق کرد. آرشا ، پسر شجاع من و فریاد خاموش او برای پذیرش حرفه بدلکاری در ساختار سینمای ایران به ما یادآوری می کند که باید به جایگاه بدلکاری در سینمای ایران توجه داشت.

منبع

حرفهای مادر ارشا اقدسی در مراسم تشییع جنازه پسرش + فیلم

، ,مادر ,آرشا ,اقدسی ,وی ,زندگی ,کرد و ,اقدسی در ,در مراسم ,سینمای ایران ,و هیجان

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دوره آموزش طراحی حفاظت کاتدیک خطوط لوله آب گاز مخازن دانلود جزوه harmoneytbaran fandoghiii مرکز دانلود مداحی کربلایی مهران بارانی (بخش بروات-مادحین شهرستان بم.استان کرمان) MY SERIES مجله انقلابی مطالب اینترنتی شاپ برو keshvarnews چرا در مراسم عزا گلاب استفاده میشه اما در عروسی‌ها نه؟